X-Men Kıyamet – X-men APOCALYPSE 2016 torrent indir

Film indir admin 566 indirme

X-Men: Kıyamet – X-Men: Apocalypse (Türkçe Dublaj) Direk indir

Medeniyetin şafağından beri, Apocalypse’e tanrı gözüyle bakılmaktadır. Marvel’in X-Men evreninin ilk ve en güçlü mutantı Apocalypse, birçok mutantın özelliğini kendinde toplayarak ölümsüz ve yenilmez olmuştur. Binlerce yıllık uykusundan uyandığında bulduğu dünya, onu büyük hayal kırıklığına uğratır. Kendine mutantlardan güçlü bir takım oluşturur. İçinde Magneto’nun (Michael Fassbender) da bulunduğu takımın amacı insanoğlunu gezegenden temizlemek ve Apocalypse’in saltanat sürebileceği bir dünya hazırlamaktır. Dünyanın kaderi dengede durmaktadır. Profesör X’in (James McAcoy) de yardımıyla, Raven (Jennifer Lawrence) genç bir X-Men takımına yardım etmeli ve insanoğlunu tamamen yok oluştan kurtarmalıdır.

 

FİLM FRAGMANI

FİLM İÇİ RESİMLER

TORRENT İNDİR

 

 

 

 X-Men K yamet 2016.torrent

Sosyal Ağlarda Paylaş

{admin}

“X-Men Kıyamet – X-men APOCALYPSE 2016 torrent indir” üzerine 2 yorum

  1. Asude dedi ki:

    Mükemmel bir paylaşım olmuş. Tüm paylaşımlarınızı beğenerek takip ediyorum ve diyebilirim ki paylaştığınız içerikler inanılmaz kaliteli. Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

  2. Şafak dedi ki:

    Konuyu araştırıyorum. İlk karşılaştığım sözde “çok kaliteli” kaynaklardan hiçbir şey öğrenemedim. Keşke ilk sitenizi ziyaret etseydim oyalanıp zaman kaybına uğramazdım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir