BeamNG Drive full torrent İndir PC

Aksiyon Oyunları admin 181 indirme

BeamNG Drive Full PC oyunu sizlere çılgınca araba sürmenin keyfini yaşatıyor. Öyle bir oyun düşünün ki oyunda arabanızın aldığı hasar, fizik kurallarına göre gerçek hayattaki ile bire bir aynı olacak. BeamNG Drive devrim niteliği yaratacak bir fizik motoruna sahip. Şimdilik Steam da BeamNG Drive Erken Erişim de 39,99 TL’ye satılıyor. Gerçekçi araba oyunları zordur çünkü ileriye doğru giden araçları sadece klavye kullanarak yönetmek baya çaba gerektirir. Çarpışmalar, hasarlar, yollar da en az araç fizikleri kadar başarılı tasarlanmış. Oyunun, işin profesyonellerine emanet edildiği çok belli.

BeamNG.drive oyuncuya farklı modlar sunuyor ancak şimdilik tam anlamıyla gerçek amaç içermiyor. İnsanlarla yarışmıyor veya başka türlü bir mücadele içerisinde değilsiniz. BeamNG Drive senaryosu tek bir amaç için yaratılmış, kullanıcılara gerçek bir araba simülasyonu nasıl olurdu bunu göstermek.

Kurulumsuz olarak paylaşıyoruz, oyunun simgesinden açmanız yeterli olacaktır.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri

İşlemci: Desktop Intel i3

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: GTX 550 TI

Boyut: 3.28 GB

OYUN OYNANIŞ VİDEOSU

OYUNU İNDİR

BeamNG Drive full torrent İndir PC

Sosyal Ağlarda Paylaş

{admin}

“BeamNG Drive full torrent İndir PC” üzerine 1 yorum

  1. oyunu kendim için arıyordum gerçekten harika youtube kanalımdan oyunlarımı takip edebilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UCTThte0opg1NodFXAFP7XAw

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir